ARCON Slovakia, spol. s r.o.

Dodávame originálny spotrebný materiál a náhradné diely

Spoločnosť ARCON Slovakia, spol. s r.o. zabezpečuje dodávky originálnych spotrebných materiálov a náhradných dielov pre všetky dodávané zariadenia.

Spoločnosť ARCON Slovakia, spol. s r.o. je oficiálnym distribútorom firmy Domino UK Ltd., ktorá je výrobcom najmodernejších tlačiarní na svetovom trhu.

Zariadenia spoločnosti Domino sú rozdelené do niekoľkých veľkých skupín (atramentové tlačiarne, termo-atramentové tlačiarne, veľkoznaké tlačiarne, laserové tlačiarne, termo-transferové tlačiarne a aplikátory etikiet so zabudovanou tlačiarňou).

Ku všetkým spotrebným materiálom sú k dispozícii bezpečnostné listy v slovenskom jazyku a certifikáty kvality.

Novinkou v oblasti označovania sú atramentové tlačiarne Domino Ax série. Táto nová rada tlačiarní nadväzuje v mnohých ohľadoch na najúspešnejšiu tlačiareň všetkých čias Domino A-Série CLASSIC, ktorých bolo vyrobených viac ako 120.000 a stali sa najpredávanejšími tlačiarňami v celosvetovom meradle.

 

Samozrejmosťou tejto modernej priemyselnej tlačiarne je atramentový modul, ktorý obsahuje prevádzkový atrament vrátane filtrov. Tlačiareň tak pre výmenu filtrov nevyžaduje zásah servisného technika.

Od okamihu, keď stlačíte tlačidlo "Start", Vám bude tlačiareň Ax série uľahčovať život. Vďaka inteligentnej technológii stačí pre zachovanie optimálneho výkonu tejto tlačiarne len doplňovať spotrebné materiály. To je všetko, čo servis tejto tlačiarne vyžaduje.

Atramenty i-Tech spĺňajú predpisy EuPIA pre balenie potravín.

Atramenty i-Tech neobsahujú ťažké kovy ani halogény.

Atramenty i-Tech zaručujú veľmi rýchle zaschnutie vytlačených informácií.

V prípade akýchkoľvek dotazov týkajúcich sa spotrebných materiálov alebo náhradných dielov kontaktujte, prosím, naše obchodné oddelenie.

Karty bezpečnostných údajov na stiahnutie.

nahardne-diely.png