Priemyselné označovanie,
kódovánie a etiketovanie.

ARCON Slovakia, spol. s r.o.

O nás


Spoločnosť Arcon Slovakia spol. s.r.o. je výhradným distribútorom technológií DOMINO na slovenskom trhu vrátane poskytovania kompletnej technickej podpory a servisu.

Spoločnosť je súčasťou skupiny Arcon, ktorá bola založená v roku 1974 a zaoberá sa predajom technológií do textilného, chemického, petrochemického, potravinárskeho, metalurgického, energetického a farmaceutického priemyslu pôvodom z Anglicka, Nemecka a Spojených štátov.

Arcon v minulosti získal mnoho medzinárodných skúseností. Skupina postupne expandovala, takže teraz zahrňuje sieť spoločností a kancelárií v Rusku, v Spoločenstve nezávislých štátov, v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Chorvátsku a Srbsku.

Arcon má kľúčové postavenie v priemysle spracovania kovov v regiónoch strednej a východnej Európy a do všetkých zemí v regióne dodáva zariadenia pre široké spektrum spracúvania železných aj farebných kovov.

Okrem dodávok zariadení ponúka skupina Arcon dizajnový a projektový management, po predajné služby a dodávky náhradných dielov.

Od otvorenia svojej bratislavskej kancelárie pokračuje skupina Arcon v dodávkach širokého spektra vysoko kvalitných zariadení svojím zákazníkom v Slovenskej republike.

Produkty Domino sa predávajú v sieti dcérskych spoločností v 120-tich krajinách a 75-ti generálnych zastúpeniach firmy. Domino poskytuje najlepšie služby zákazníkom, vyrába a kompletuje produkty na niekoľkých miestach na svete. Tri výrobné miesta sú vo Veľkej Británii, Nemecku a Švédsku.

Produkty Domino sú hodnotené certifikátom ISO o medzinárodnom zaručení kvality. Oblasť produktov sa neustále rozširuje a zdokonaluje, a tým dosahuje širšie aplikačné možnosti v oblasti značenia pro rôzne typy kódovania.

Domino uvádza na trh novú zdokonalenú radu bezkontaktných atramentových tlačiarní spolu s radou laserových zariadení v dômyselnejšom prevedení kontrolného systému a rovnako prináša viac ako 90 druhov atramentov.

Počas doby pôsobnosti na svetovom trhu získala spoločnosť Domino mnoho ocenení. A to všetko v dôsledku vývoja a výskumu nových zariadení a metód kódovania, ktoré sú základnými kameňmi filozofie spoločnosti. Do tejto nepodceňovanej oblasti výskumu investuje spoločnosť až 6% svojho ročného obratu.