+421 905 633 583

Arcon Slovakia  s.r.o.

Charakteristika

Atramentové tlačiarne Domino sú v súčasnej dobe najmodernejšie tlačiarne na svetovom trhu. Predstavujú ideálne spojenie jednoduchej obsluhy a špičkového výkonu. Tlačiarne sú ideálne navrhnuté tak, aby bola dosiahnutá maximálna spoľahlivosť aj v najťažších prevádzkových podmienkach. Prednosťou týchto tlačiarní je nová integrovaná elektronika, spoľahlivý riadiaci SW, zdokonalený atramentový systém, rýchle a jednoduché užívateľské rozhranie.

Novinkou v oblasti značenia sú atramentové tlačiarne i-Tech. Táto nová rada tlačiarní naväzuje v mnohých ohľadoch na najúspešnejšie tlačiarne všetkých časov Domino A-Série CLASSIC, ktorých bolo vyrobených viac ako 120.000 a stali sa najpredávanejšími tlačiarňami v celosvetovom meradle.

Samozrejmosťou tejto modernej priemyselnej tlačiarne je atramentový modul, ktorý obsahuje prevádzkový atrament vrátane filtrov. Tlačiareň tak nevyžaduje pre výmenu filtrov zásah servisného technika.

Od okamžiku, keď stlačíte tlačidlo „Start“, Vám bude tlačiarň i-Tech uľahčovať život. Vďaka inteligentnej technológií stačí pre zachovanie optimálneho výkonu tlačiarne len doplňovať spotrebný materiály. To je všetko, čo servis iTech tlačiarne vyžaduje.

 

   

   

 

Atramenty i-Tech spĺňajú predpisy EuPIA pre balenie potravín.

Atramenty i-Tech neobsahujú ťažké kovy ani halogény.

Atramenty i-Tech zaručujú veľmi rýchle zaschnutie vytlačených informácií.

Flexibilita zariadení Domino je výsledkom dlhoročnej spolupráce s poprednými výrobcami zariadení. Systémy Domino zaručujú ľahkú integráciu do väčšiny výrobných liniek. Ponúkame komplexné riešenie s ohľadom na špecifikáciu výroby.