+421 905 633 583

Arcon Slovakia  s.r.o.

Endoline SPT stroj pre uzatváranie krabíc

Endoline SPT stroj pre uzatváranie krabíc

Ľahko použiteľné riešenie, ktoré je vhodné pre uzatváranie krabíc rôznych veľkostí. Systém zahŕňa vstupnú platformu, vodiace spony, vymeniteľné hlavice pre lepiacu pásku a výškové prispôsobenie systému.

Prispôsobenie nastavenia lepiacej jednotky - umožňuje zalepenie krabíc rôznych veľkostí vo vysokej kvalite. Modul je možné ľahko otvoriť, čo umožňuje rýchlu výmenu lepiacej pásky.

Robustná konštrukcia s dvoma zvislými stĺpmi, ktoré zaisťujú spoľahlivú prevádzku a minimalizujú prestoje v dôsledku porúch linky.

So zariadením Endoline je možné znížiť čas a úsilie vynaložené na ručné zalepovanie krabíc. Zariadenie sa ľahko integruje do linky.

Zameniteľné hlavy pre lepiace pásky - stroje rady 100 nevyžadujú úpravy a môžu byť používané bez časovo náročného nastavovania.

Kompaktné - zariadenie Endoline je kompaktné a nezaberie mnoho miesta na výrobu. To uľahčuje umiestniť zariadenie v malom priestore alebo v kombinácií s baliacou linkou.

Nízke náklady a rýchla návratnosť - zariadenie Endoline je vytvorené pre maximálnu účinnosť a výkon, čo má za následok rýchlou návratnosť. Vybavenie serie 100 a 120 vám dáva možnosť zvýšiť produktivitu a minimalizovať náklady na balenie produktov.

 

Technické údaje

Voľby:

  • Vodiace potrubie svorky Výstupní dopravník Výmenné hlavy pre lepiace pásky

 

Parametre box (mm):

  Dĺžka   Šírka Výška
Min 100 120 110
Maximálne 500 800 500
 

Napájanie: 240V, 50Hz

Prevedenie: Konštrukčná oceľ s ochrannou vrstvou farby RAL9010 nebo nerezová oceľ

Film: do 75 mm - voliteľné.