Priemyselné označovanie,
kódovánie a etiketovanie.

ARCON Slovakia, spol. s r.o.

Baliace stroje a zariadenie Endoline

 

Ako už meno napovedá, od roku 1981 spoločnosť Endoline Machinery vyrába v Anglicku baliace zariadenia pre umiestnenie "na konci linky" ("end-of-line"). V priebehu rokov spoločnosť Endoline postúpila od výroby malých strojov pre páskovanie krabíc až ku svojej aktuálnej pozícií vedúceho medzinárodného výrobcu pre široké spektrum baliacich strojov a systémov k umiestneniu "na konci linky" ("end-of-line").


Od svojho vzniku Spoločnosť Endoline úspešne vyrobila a nainštalovala viac ako 7 500 strojov po celom svete. Kompletná konštrukčná, stavebná a technická podpora sa uskutočňuje v rámci podniku, a zákazníci tak môžu očakávať, že sa ich požiadavky budú spracovávať účinným a profesionálnym spôsobom. Zákazníci spoločnosti Endoline taktiež získavajú úžitok zo širokej ponuky podporných služieb, ktoré na základe naviazaných dlhodobých vzťahov zaisťujú dosiahnutie maximálnej návratnosti investícií.


Spoločnosť sa špecializuje na výrobu strojov, ktoré poskytujú najnižšie náklady na vlastníctvo ("cost of ownership"), od jednoduchých polo - automatických strojov až po plne - automatické zákaznícky pripravené systémy, v závislosti na danej požiadavke. Vďaka mnohým jedinečným konštrukčným charakteristickým parametrom sú zariadenia Endoline obzvlášť vhodné pre širokú paletu aplikácií vrátane spracovania zákuskov, sušienok, cukroviniek, hotových jedál, a taktiež farmaceutických výrobkov, liečivých produktov a spotrebiteľského tovaru.